Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno

Usługi pogrzebowe, Warszawa Mokotów

Zajmiemy się kompleksową organizacją uroczystości pożegnania w przypadku śmierci bliskiej Państwu osoby. Oznacza to, że nie muszą Państwo martwić się formalnościami związanych z pogrzebem, co pozwoli Państwu w spokoju przeżyć żałobę i spędzić ten ciężki czas z najbliższymi. Gwarantujemy, że znajdą Państwo u nas oparcie oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z pogrzebem. Możemy zorganizować dwa rodzaje ceremonii: pogrzeby świeckie i wyznaniowe. Swoją wiedzę i doświadczenie w branży dostosowujemy do konkretnych potrzeb każdego Klienta.

Do podstawowych usług oferowanych przez nasz zakład pogrzebowy należą:

  • odbiór i transport zmarłej osoby z domu lub szpitala,
  • przechowywanie ciała w chłodni,
  • przygotowanie ciała zmarłego do pochówku,
  • pomoc rodzinie zmarłego w załatwianiu niezbędnych formalności pogrzebowych,
  • organizacja ceremonii pogrzebowej,
  • transport trumny lub urny na cmentarz,
  • pochówek tradycyjny lub kremacja.

Pogrzeb z kremacją, Warszawa Mokotów

Odejście bliskiej osoby to zawsze bolesne przeżycie dla rodziny i przyjaciół. Niemniej jednak, w tej trudnej chwili należy dopilnować pewnych formalności związanych z pożegnaniem i organizacją pochówku. Pogrzeb z kremacją, czyli coraz popularniejszy w ostatnich latach w Polsce rodzaj pochówku, można zorganizować zarówno w wybranym obrządku religijnym, jak i w formie świeckiej. Kremacja staje się coraz częściej wybieraną formą pogrzebu, do czego przyczyniają się głównie zmiany w panujących obyczajach, jak i fakt, że w wielu przypadkach kremacja wiąże się z niższymi kosztami samego pogrzebu.

Pogrzeb dziecka

Strata dziecka to zawsze dla rodziców ogromny cios. Pochówek jest ostatnią możliwością pożegnania się z potomkiem. Ceremonia pogrzebu może mieć różnorodny charakter – zarówno świecki, jak i religijny. Warto wiedzieć, że Kościół Katolicki dopuszcza możliwość pogrzebu dziecka nienarodzonego, jednak uroczystość różni się tym, że podczas pogrzebu nie odprawia się mszy pogrzebowej, bądź jest ona odprawiana w intencji rodziców.