Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno

Blog

Co zwykle wchodzi w zakres usług pogrzebowych?

Organizacja pogrzebu to złożony proces, który wymaga zaangażowania i skoordynowania wielu elementów. W tym trudnym czasie warto zwrócić się do profesjonalnej firmy pogrzebowej, która pomoże nam w przygotowaniu ceremonii zgodnie z życzeniami zmarłego i rodziny.

Czytaj dalej

Co to jest kolumbarium?

Kolumbarium staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w Polsce wśród osób poszukujących alternatywy dla tradycyjnego pochówku.

Czytaj dalej

Kwiaty jako ważny element oprawy pogrzebowej

Pogrzeb to wyjątkowa, doniosła i pełna emocji ceremonia, podczas której żegnamy bliską osobę, która odeszła na wieczny spoczynek.

Czytaj dalej

Ile kosztuje pochówek?

Czy zastanawialiście się kiedyś, ile kosztuje pochówek? Wbrew pozorom, ta kwestia nie jest taka prosta, jakby się mogło wydawać – koszt pochówku zależny jest od wielu czynników.

Czytaj dalej

Wybór zakładu pogrzebowego, a kryterium lokalizacji

W przypadku śmierci bliskiej osoby niestety nadchodzi ten trudny moment, gdy konieczne jest uczynienie kolejnego, ciężkiego kroku – zorganizowanie pogrzebu.

Czytaj dalej

Rodzaje urn na prochy zmarłych

Śmierć bliskiej osoby może być trudnym okresem dla rodziny. Ważne jest, aby znaleźć metodę na zapamiętanie i uhonorowanie zmarłego. Jednym ze sposobów jest wybór urny na prochy. Urny występują w różnych kształtach i rozmiarach, mogą być wykonane z różnych materiałów. Jakie główne rodzaj urn wyróżniamy? Ten artykuł zawiera przegląd dostępnych rodzajów.

Czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze trumny do pochówku?

Pożegnanie bliskiej osoby to trudny moment, któremu towarzyszy wiele emocji. Aby podkreślić swoje przywiązanie i miłość do zmarłego wiele osób decyduje się na wybranie wysokiej jakości trumny, która jest ważnym elementem pochówku. Czym jednak należy się kierować przy jej zakupie? I gdzie szukać wysokiej jakości konstrukcji? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Jak przetransportować ciało zmarłego z zagranicy?

Życie bywa naprawdę nieprzewidywalne. Niestety, niekiedy zdarza się, że bliska nam osoba umiera podczas pobytu za granicą. Jak zgodnie z prawem przetransportować zwłoki do Polski? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Różnice między pogrzebem katolickim a świeckim

Pogrzeb to smutna, ale ważna sytuacja, w czasie której żegnamy bliską nam, zmarłą osobę. W zależności od wyznawanej religii, a także od panującej tradycji, wydarzenie to może przebiegać na wiele sposobów. Jakie są różnice pomiędzy ceremonią świecką, a katolicką?

Czytaj dalej