Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno

Usługi pogrzebowe, Warszawa Wola

Śmierć bliskiej osoby jest trudnym przeżyciem. Pogrążona w żałobie rodzina zmarłego musi zorganizować ceremonię pogrzebową i dopilnować wszystkich formalności, dzięki którym możliwa będzie organizacja pochówku. Dzięki kompleksowej ofercie naszego zakładu pogrzebowego bliscy osoby zmarłej nie muszą martwić się o sprawy organizacyjne i formalności związane z pogrzebem. Zajmujemy się organizacją pogrzebów w Warszawie.

Do najważniejszych usług pogrzebowych w dzielnicy Wola należą:

  • zajęcie się formalnościami związanymi z pochówkiem,
  • odebranie ciała zmarłego z miejsca śmierci i przewiezienie go do naszego zakładu funeralnego,
  • wykonanie zabiegów kosmetycznych i przygotowanie ubioru zmarłego,
  • przygotowanie trumny lub urny,
  • przygotowanie oprawy kwiatowej pogrzebu,
  • transport trumny lub urny na miejsce pochówku.

Mogą Państwo skorzystać z naszej oferty pomocy przy organizacji dwóch różnych form pochówku, czyli pogrzebu tradycyjnego lub z kremacją ciała zmarłej osoby.

Pogrzeb z kremacją, Warszawa Wola

Zdecydowanie najpopularniejszą formą pochówku w Polsce jest pogrzeb tradycyjny, podczas którego ciało zmarłego znajdujące się w trumnie, grzebane jest w ziemi. Jednak kremacja z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników i staje się równie oczywistą formą pochówku. Przed kremacją ciało osoby zmarłej przygotowywane jest przez pracowników firmy pogrzebowej wedle życzeń rodziny. Może zostać ubrane w odzież dostarczoną przez najbliższych, bądź owinięte całunem.

Następnie ciało umieszczane jest w specjalnej trumnie kremacyjnej, którą przewozi się do krematorium, czyli specjalnego pomieszczeniu wyposażonego w piec kremacyjny, a następnie spala. Rodzina zmarłego może uczestniczyć w procesie kremacji, ale nie jest to konieczne. Po spopieleniu zwłok prochy umieszczane są we wcześniej wybranej przez bliskich urnie.

Pogrzeb z urną, Warszawa Wola

Po przeprowadzeniu kremacji rodzina zmarłego może umieścić urnę z prochami:

  • w kolumbarium, czyli ścianie z przygotowanymi dla urn otworami,
  • w specjalnej kwaterze przeznaczonej do grzebania spopielonych ciał,
  • w grobie rodzinnym.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty zakładu pogrzebowe Atman. Obsługujemy Klientów nie tylko z warszawskiej Woli, ale także innych dzielnic, w tym Mokotowa i Ochoty. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług pogrzebowych, zapraszamy również do kontaktu.