Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno

Trumny

Kiedy odchodzi bliska osoba, pomimo smutku i cierpienia, należy zadbać o sprawy organizacyjne i dokonać ważnych wyborów. Jednym z obowiązków, które należy spełnić podczas organizacji pochówku, jest wybór trumny. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje trumien do pochówku i kremacji – różnią się między sobą stylistyką, rodzajem zastosowanego drewna, zdobieniami, a także barwą. Szeroka oferta produktów obejmuje zarówno trumny klasyczne, jak i nowoczesne. Każda z trumien została stworzona z wysokiej jakości materiałów i z ogromną dbałością o detale.

Wybór trumny

Przy wyborze trumny należy kierować się wiekiem, wzrostem, a także wagą zmarłego. Kształt trumny oraz jej dekorację zwykle są kwestią bardzo indywidualną. Wybór trumny zależny jest również od okoliczności. Trumny tradycyjne różnią się od trumien przeznaczonych do kremacji. Także trumna do transportu międzynarodowego musi spełniać określone wymagania.

Rodzaje trumien

Oferujemy:

  • trumny białe,
  • trumny kremacyjne,
  • trumny dębowe,
  • trumny sosnowe,
  • trumny – wzór angielski,
  • trumny – wzór włoski.

 

Celem naszej firmy jest pomóc Państwu w organizacji pochówku. Doradzimy w kwestii wyboru trumny, która spełni oczekiwania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok – zarówno w dzień, jak i w nocy. Można skontaktować się z nami pod numerem: 606 299 275. Biuro czynne jest w godzinach 8:30-16:30. Mogą Państwo także skorzystać z pomocy mobilnego biura 24 h z dojazdem do Klienta.

Trumny białe

Trumny białe

Trumny kremacyjne

Trumny kremacyjne

Trumny dębowe

Trumny dębowe

Trumny sosnowe

Trumny sosnowe

Trumny wzór angielski

Trumny wzór angielski

Trumny wzór włoski

Trumny wzór włoski

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21