Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno
Zakład pogrzebowy Warszawa

Zakład pogrzebowy Warszawa

Wszystko ma swój początek i koniec. Ludzkie życie również. Każdy z nas musi spodziewać się śmierci bliskich osób. Jednak mimo tej oczywistej świadomości tego co nieuchronne, bardzo trudno jest się z tym pogodzić. Najtrudniejsze są pierwsze tygodnie po stracie najbliższych osób. Jest to czas najgłębszej żałoby, w trakcie której bardzo trudno jest nam normalnie funkcjonować. Codzienne czynności i obowiązki stają się czymś abstrakcyjnym w konfrontacji ze śmiercią, która dotknęła nas bezpośrednio.

Zajęcie się tak istotnymi elementami pożegnania bliskiej osoby, jak wybór trumny, przygotowanie zmarłego do pochówku, msza, pogrzeb czy kwiaty, wymaga bardzo dużego skupienia i opanowania. Niezbędną pomoc w tych chwilach zapewnia dom pogrzebowy Warszawa. Jest to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami, która już od kilku dekad zajmuje się ostatnimi pożegnaniami. To co charakteryzuje zakład pogrzebowy Warszawa to profesjonalizm, empatia i kompleksowa pomoc we wszystkich sprawach, związanych bezpośrednio i pośrednio ze zmarłą osobą i jej pochówkiem.

Profesjonalne usługi pogrzebowe Warszawa dla wymagających

Pogrzeb jest wyrazem szacunku dla zmarłej osoby. Chcąc godnie uczcić jego odejście, najbliżsi zmarłego mają duże oczekiwania dotyczące ceremonii kościelnej, pogrzebu i całej oprawy. Stajemy na wysokości zadania i oferujemy naszą pomoc, począwszy od zabrania zwłok z miejsca zgonu, profesjonalne usługi tanatokosmetyczne, dostarczenie wybranej trumny lub urny, jak również przygotowaniem do pogrzebu, włącznie z wydrukowaniem klepsydr i ich rozwieszeniem w wybranych lokalizacjach. Dom pogrzebowy Warszawa dysponuje odpowiednim miejscem do przygotowania rodzinnego spotkania po ceremonii pogrzebowej, dostarczając konieczne wyposażenie i organizując potrzebne usługi cateringowe oraz transport dla zgromadzonych osób.

Osoby korzystające z naszych usług, nie muszą martwić się żadnymi formalnościami. Zakład pogrzebowy Warszawa w Państwa imieniu przeprowadza wszystkie konieczne formalności w urzędzie stany cywilnego, pośredniczymy również w kontaktach z księżmi, a jeżeli jest to konieczne, nasze usługi pogrzebowe Warszawa świadczymy również w innych miejscach w kraju oraz za granicą, pomagając m.in. w zorganizowaniu transportu osoby zmarłej do Polski. Wszystko po to, aby odciążyć Państwa w tym trudnym czasie od wszystkiego, co może pochłaniać Waszą energię i wewnętrzny spokój.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21