Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno

Najważniejsze informacje o pogrzebach Warszawa

Śmierć bliskiej osoby to nieprzyjemny temat, o którym mówimy niechętnie. Niestety, dotyka on każdego z nas, czy tego chcemy czy nie. W tak trudnych chwilach, kiedy musimy zmierzyć się ze stratą kogoś bliskiego, szczególnie cenna wydaje się pomoc profesjonalistów. Do takich zalicza się dom pogrzebowy Warszawa, świadczący kompleksowe usługi z zakresu organizacji pogrzebów i kremacji. Pragnąc zapewnić swoim klientom spokój w tak trudnym czasie, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Wierzymy że choć w części pozwolą one Państwu pomóc w podjęciu decyzji, aby to właśnie nam powierzyć tak ważną uroczystość, jaką jest ostatnie pożegnanie.

Najważniejsze informacje o pogrzebach Warszawa

Jakie dokumenty są potrzebne, aby móc przystąpić do załatwiania wszystkich formalności, związanych z organizacją pogrzebu? Przede wszystkim będzie to zaświadczenie lekarza o zgonie. Dokument taki może wystawić lekarz pierwszego kontaktu. Aby móc w dalszej kolejności realizować pozostałe zadania związane z pogrzebem, będziemy również potrzebować Państwa upoważnienie. W tym celu przygotowany został specjalny druk, w którym upoważniają nas Państwo do kontaktów z urzędami, parafią i wszystkimi innymi instytucjami, od których może zależeć zorganizowanie pogrzebu.

Jaki jest koszt pogrzebu z kremacją Warszawa?

W Warszawie, podobnie jak całej Polsce, coraz częściej wybierane są pogrzeby z kremacją. Wynika to z poglądów zmarłych osób, a także z faktu, że prochy zmarłego mogą zostać zabrane w inne miejsce i złożone w rodzinnych mogiłach. Transport trumny byłby wówczas zbyt skomplikowanym, a czasami i niemożliwym do realizacji przedsięwzięciem. Koszt pogrzebu z kremacją Warszawa waha się od 1000 do około 1500 złotych. Ostateczna cena zależy od wybranego modelu urny oraz rodzaju trumny do kremacji – drewniana lub tekturowa.

Jaki jest koszt trumny Warszawa?

W przypadku wyboru tradycyjnego pogrzebu, w której zmarły jest chowany w trumnie w wykopanym na cmentarzu grobie, jednym ze składników kosztu jest trumna. Trumny wykonuje się najczęściej z drewna, przy czym jej cena zależy od gatunku surowca. Niższy koszt trumny Warszawa można uzyskać przy wyborze drewna iglastego, natomiast trumny z drewna liściastego są droższe. 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21