Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno
Niespodziewana śmierć w rodzinie

Niespodziewana śmierć w rodzinie

Ze śmiercią jest nierozłącznie związane nasze życie. Jednak o ile narodzinom zawsze towarzyszy radość i długie wyczekiwanie, o tyle śmierć nie niesie za sobą żadnych pozytywnych emocji. Zamiast tego pojawia się ból i rozpacz towarzysząca stracie bliskiej osoby. Jeśli osoba ta odeszła od nas niespodziewanie i śmierć przyszła po nią nagle, ból i zaskoczenie jest tym większe. Jak sobie w takich chwilach radzić? Usługi pogrzebowe Ursynów świadczone przez profesjonalny zakład pogrzebowy, mogą w pewnym stopniu łatwiej przeżyć ten trudny i wymagający czas.

Usługi pogrzebowe Ursynów – na czym polegają?

Przede wszystkim zapewniają one kompleksową organizację pochówku – tradycyjnego lub kremacji. Jedna z ważniejszych usług pogrzebowych oferowanych przez domy pogrzebowe to transport zwłok. Jeśli osoba zmarła w domu lub szpitalu, powinna ona zostać przewieziona do kostnicy. Do tego celu wykorzystywane są specjalistyczne samochody, przystosowane do przewozu zwłok. Zakład pogrzebowy Ursynów posiada kilka takich pojazdów. Pozwalają one w sposób bezpiecznych i zapewniający odpowiedni szacunek, przewozić ciało zmarłego nawet na dużych dystansach.

Zakład pogrzebowy Ursynów – klepsydry, stypa i inne usługi

Poza tym że zakład pogrzebowy Ursynów zajmie się zorganizowaniem pogrzebu, w tym również zadba o kwiaty czy będzie pośredniczyć w kontakcie z proboszczem lub grabarzem, weźmie na siebie obowiązek związany z rozwieszeniem klepsydr w określonych dzielnicach miasta. Zwykło się je wieszać przede wszystkim w miejscu zamieszkania takiej osoby, ale również w miejscu jej pracy czy dawnych miejscach, w których mógł mieszkać. Zadaniem takiej klepsydry jest poinformowanie o śmierci, a także udzielenie informacji o dacie i miejscu uroczystości pogrzebowej. Jednak nie tylko na tym polegają usługi pogrzebowe Warszawa. W ich zakresie znajduje się również organizacja stypy. Jest to uroczystość dla uczestników pogrzebu, którzy przyjechali na nią z daleka. Najczęściej przyjmuje formę uroczystego obiadu. Zakład pogrzebowy Ursynów posiada własną salę, na której takie spotkanie może być zorganizowane, a dostarczeniem jedzenia i napojów zajmie się firma cateringowa.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21