Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno
Kremacja zwłok – wszystko co trzeba o tym wiedzieć

Kremacja zwłok – wszystko co trzeba o tym wiedzieć

Kremacja zwłok jest coraz częściej wybieraną formą ostatniego pożegnania na Ziemi. Jak przebiega kremacja Warszawa i z jakimi kosztami wiąże się wybór właśnie tej formy pogrzebu? Wszystko co trzeba wiedzieć na ten temat, znajdą Państwo w tym artykule. Kremacje zwłok Warszawa polega na spaleniu ciała zmarłej osoby w specjalnie przystosowanych piecach, osiągających bardzo wysokie temperatury, nawet do 1200 stopni Celsjusza. Są to piece komorowe, zasilane paliwem gazowym, wyposażone w system nowoczesnych filtrów, wyłapujących najdrobniejsze cząsteczki stałe. Gwarantuje to, że działalność krematoriów nie wpływa w żaden sposób na środowisko i nie jest negatywnie odbierana przez sąsiedztwo.

Kremacja Warszawa – cena trumien i urny

Koszt kremacji zależy od kilku istotnych rzeczy. Sam proces kremowania zwłok waha się od 600 do 800 złotych. Różnice wynikają między innymi od lokalizacji na terenie kraju. Aby kremacja zwłok Warszawa mogła się odbyć, należy zadbać o kilka niezbędnych elementów. Pierwszym z nich jest specjalna trumna, w której zwłoki trafiają do pieca. Ulega ona spaleniu wraz z ciałem. Kremacja zwłok Warszawa – cennik zawiera dwa modele trumny do wyboru. Pierwsza z nich to trumna tekturowa, dostępna w niskiej cenie, ok. 100 złotych. Jest to trumna wykonana z wielowarstwowej, sztywnej tektury. Drugi rodzaj trumny do kremacji to trumna drewniana. Jest ona prosta w swoim kształcie i pozbawiona niepotrzebnych dekoracji. Jej koszt to ok. 300 złotych. Kolejna rzecz, która będzie decydować o tym, ile wyniesie ostateczny koszt kremacji zwłok Warszawa, to urna. W tym przypadku również mam do wyboru szeroki asortyment urn, zarówno stalowych, kamiennych, jak i drewnianych. Cena ich zakupu waha się od 300 złotych wzwyż. Górnej granicy nie ma.

Kremacja Warszawa – poznaj dodatkowe opłaty

Niewątpliwie należy również wspomnieć o pozostałych pozycja, które obejmuje kremacja zwłok Warszawa cennik. Do takich zalicza się transport zwłok z chłodni do krematorium. Najwięcej zapłacimy wówczas, jeśli odległość dzieląca te dwa miejsca wynosi kilkaset kilometrów. Osoby, które chcą uczestniczyć w kremacji, a następnie zaprosić żałobników na poczęstunek, mogą zlecić jego organizację firmie organizującej pogrzeb. W swoich domach pogrzebowych najczęściej posiadają specjalną salę, przystosowaną do takich uroczystości.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21