Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno

Jeżeli spotkało Cię nieszczęście, Jeżeli zmarła Ci bliska osoba, Pomożemy Ci ją godnie pochować.

Zakład pogrzebowy Atman

Pogrzeb to czas ogromnego smutku i zagubienia. Trudno jest pamiętać o wszystkich szczegółach związanych z organizacją pochówku. Doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych na terenie całego kraju. Pomagamy także przy formalnościach za granicą. W branży pogrzebowej działamy ponad 20 lat. Usługi pogrzebowe świadczymy z należytym szacunkiem oraz uszanowaniem przekonań religijnych. Specjalizujemy się w organizacji pogrzebów katolickich – tradycyjnych i urnowych (z kremacją). Organizujemy także pogrzeby świeckie oraz uroczystości innych wyznań. Dokładamy wszelkich starań, by zorganizowana przez nas uroczystość pogrzebowa była szczególna i godna.

Przygotowanie do ceremonii żałobnej

Nasze usługi pogrzebowe obejmują zarówno przygotowanie do ceremonii żałobnej, jak i samą uroczystość pogrzebową. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, abyście mogli Państwo godnie pożegnać osobę zmarłą. Oferujemy również pomoc z dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności, włącznie z formalnościami zagranicznymi. Dzięki temu, że my przejmiemy całą odpowiedzialność za przygotowania, Państwo mogą w spokoju przejść przez czas żałoby. Przeszliśmy szkolenia z tanatologii ogólnej, tanatokosmetyki oraz toalety pośmiertnej pod patronem Francuskiego Instytutu Tanatopraksji. Przygotowujemy ciała do pochówku i kremacji. Zajmujemy się eksportacją ciał z domów, szpitali i hospicjów oraz innych miejsc. Mamy własną chłodnię.

Mobilne biuro pogrzebowe

Mobilne biuro pogrzebowe pozwoli Państwu załatwić wszelkie formalności związane z ceremonią pogrzebową w dowolnym miejscu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 h, pod numerem telefonu 606 299 275 oraz w naszych biurach w godz. 8:30-16:30. Zapewniamy kompleksową pomoc rodzinom, które stanęły w obliczu śmierci bliskiej osoby i potrzeby zorganizowania pogrzebu. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jak zorganizować pogrzeb – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub do kontaktu telefonicznego. Pracownicy zakładu pogrzebowego Atman oferują pomoc i wsparcie przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21