Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno
Trumna na pogrzeb – jak wybrać?

Trumna na pogrzeb – jak wybrać?

Pogrzeb to ostatnia możliwość okazania szacunku zmarłej osobie. Jest to bardzo wzruszający moment dla wszystkich uczestników uroczystości, a przede wszystkim dla osób, które dobrze znały zmarłego i była on im bliska. Jednym z wyrazów okazania szacunku jest wybór trumny. Jaka powinna być trumna na pogrzeb? Zakład pogrzebowy Mokotów posiada w ofercie bardzo duży wybór trumien dostępnych w różnych cenach. 

Niedrogie trumny sosnowe polecane przez usługi pogrzebowe Warszawa

Trumny można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza z nich to trumny z miękkiego drewna iglastego. Do takich zaliczamy trumny sosnowe. Są one jednymi z tańszych oferowanych przez każdy zakład pogrzebowy. Wyróżniają się solidnym wykonaniem, stosunkowo prostym kształtem, a ich największą zaletą jest przystępna cena. Decydując się na wybór takiej trumny, można być pewnym tego, że cały pogrzeb uda się zorganizować w kwocie zasiłku pogrzebowego wypłacanego przez ZUS. Jednak osoby, które pragną zapewnić zmarłej osobie trumnę z innych gatunków drewna, również będą miały w czym wybierać.

Zakład pogrzebowy Mokotów oferuje trumny z drewna liściastego 

Drewno liściaste od zawsze było uznawane za jeden z najlepszych gatunków drewna. Twarde, odporne na wilgoć, wytrzymałe i gwarantujące solidność przez dziesięciolecia. Z pewnością trumny, które zostaną z niego wykonane bez najmniejszych problemów przetrwają wiele lat zakopane w ziemi. Usługi pogrzebowe Mokotów polecają trumny z drewna liściastego dostępne w klasycznych kształtach, z wiekiem otwieranym na bok. Bez większych problemów można jednak w ofercie zakładu odnaleźć trumny w typie włoskim. Charakteryzują się one nieco innym wyglądem i sposobem otwierania i zamykania wieka na dwie części. Jeżeli trudno jest podjąć Państwu decyzję o tym, jaką trumnę wybrać dla zmarłej osoby, zakład świadczący usługi pogrzebowe Warszawa na pewno pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Szukając najlepszych propozycji, weźmie pod uwagę Państwa możliwości finansowe, dostępność trumien na rynku oraz gabaryty, w jakich powinna ona występować. Pozwoli to szybko i z największym szacunkiem do zmarłego zorganizować jego pogrzeb.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21