Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno
Trumna czy urna – co wybrać i jakie są ceny?

Trumna czy urna – co wybrać i jakie są ceny?

Świadomość tego, że nasze ziemskie życie kiedyś dobiegnie końca, jest powszechnie wiadoma każdemu z nas. Jednak nie wszyscy przykładają do tego odpowiednią dużą wagę i nie zastanawiają się nad tym, jak powinien wyglądać ich pochówek. Tymczasem ostatnia wola może bardzo ułatwić bliskim zorganizowanie pogrzebu i pozwala uniknąć pewnych nieporozumień. W Europie dostępne są dwie formy ostatniego pożegnania. Tradycyjny pochówek lub kremacja. Do tego pierwszego wykorzystuje się trumny Warszawa, natomiast do kremacji potrzebne są urny pogrzebowe Warszawa.

Tanie trumny Warszawa – czy można im zaufać?

Zakłady pogrzebowe mają w swoich ofertach bogaty wybór trumien. Ich ceny wahają się od kilkuset, do nawet kilku tysięcy złotych. Czy jednak tanie trumny Warszawa są godne zaufania? Czy sposób ich budowy i jakość surowca nie sprawi, że trumna dosłownie rozpadnie się w rękach? Zdecydowanie nie. Najtańsze trumny Warszawa wykonywane są z selekcjonowanych gatunków drewna iglastego. Jest to materiał tańszy od drewna liściastego, co przekłada się na niższą cenę trumien. Drewniane trumny ceny Warszawa rozpoczynają się już od 500 złotych za pełnowymiarową trumnę w kolorze naturalnego drewna, lakierowanego bezbarwnym lakierem. Trumny tego typu posiadają wyłącznie niezbędne okucia i pozbawione są dodatkowych ornamentów, mogących podwyższać cenę. Do kosztów trumny Warszawa cennik, dolicza również pewne dodatki. Najważniejszy z nich to ubrania do trumny Warszawa. Dostępne są w wariancie męskim i damskim, jako garnitur lub smoking. Zestaw obejmuje również obuwie.

Tanie urny kamienne Warszawa – sprawdzona jakość

Koszt pogrzebu w formie kremacji jest oczywiście niższy, niż tradycyjny pochówek. Wynika z kilku faktów. Trumny zastąpione zostały przez urny na prochy Warszawa. Najczęściej spotkać można urny kamienne, eleganckie i bardzo wytrzymałe. Cena za urny pogrzebowe Warszawa waha się w przedziale do 300 do nawet kilku tysięcy złotych. Ostateczna cena urny Warszawa wynika z modelu, materiału, z którego urna jest wykonana i dodatkowych ozdób, dekoracji i ornamentów.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21