Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno
Jak zorganizować godny pogrzeb w Warszawie?

Jak zorganizować godny pogrzeb w Warszawie?

Śmierć bliskich zawsze jest szokiem, z którego trudno się pozbierać do normalnego życia. Tymczasem tuż po śmierci takiej osoby, trzeba przystąpić do organizowania uroczystości pogrzebowych. To zawsze wiąże się z wieloma formalnościami i dużą liczbą spraw do załatwienia. Mając jeszcze w pamięci odejście członka rodziny lub przyjaciela, bardzo trudno jest skupić się na takich rzeczach. Właśnie w nich chce Państwu pomóc zakład pogrzebowy Mokotów.

Działając na rynku od przeszło kilkunastu lat, posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji pochówku i innych uroczystości z tym związanych. Nasze usługi pogrzebowe Mokotów wyróżniają się profesjonalizmem oraz przystępnymi cenami. W ofercie posiadamy wszystkie usługi, konieczne do urządzenia godnego pogrzebu.

Co oferuje zakład pogrzebowy Mokotów?

Transport zwłok – posiadamy najwyższej jakości samochody przystosowane do przewozu zmarłych. Zajmujemy się ich transportowaniem z miejsca śmierci do zakładów medycyny sądowej, prosektorium, krematorium, domu pogrzebowego, kaplicy, kościoła lub cmentarz. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni w zakresie usług pogrzebowych, dzięki czemu wykonują swoją pracę w największym skupieniu, oddając szacunek zmarłemu i jego rodzinie.

Tanato-kosmetologia – nasz zakład pogrzebowy Mokotów zatrudnia wysokiej klasy specjalistów w zakresie kosmetologii dla osób zmarłych. Przygotowujemy ciała zmarłych do pochówku, zapewniając mycie, ubranie i inne wymagające tego czynności.

Trumny i urny – w ofercie posiadamy bardzo duży wybór trumien, wykonanych z różnych gatunków drewna. Oferujemy również klasyczne trumny krematoryjne, jak również starannie wykonane urny na prochy zmarłej osoby.

Pozostałe usługi pogrzebowe Warszawa, Mokotów – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania najbliższej rodziny zmarłej osoby, mogą być bardzo różne. Mogą dotyczyć wystroju kościoła, rodzaju kwiatów użytych do wykonania wieńca, orkiestry, która może się pojawić na pogrzebie oraz wielu innych zagadnień. Nasz zakład pogrzebowy jest w stanie wszystkie je spełnić. Pozostajemy z Państwem w ciągłym kontakcie, natychmiastowo reagując na zgłaszane nam uwagi oraz udzielając konieczne pomocy i wsparcia.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21