Atman, Usługi Pogrzebowe Warszawa, Mokotów, Ursynów, Piaseczno

Jeżeli spotkało Cię nieszczęście, Jeżeli zmarła Ci bliska osoba, Pomożemy Ci ją godnie pochować.

O nas

Zakład pogrzebowy ATMAN jest firmą oferującą pełen zakres usług pogrzebowych na terenie całego kraju. Pomagamy przy formalnościach za granicą. Posiadamy 23 letnie doświadczenie w branży pogrzebowej. Wykwalifikowany personel specjalizuje się w organizacji pogrzebów katolickich-tradycyjnych i urnowych (z kremacją), świeckich oraz uroczystości innych wyznań , na bardzo dobrym poziomie. Zajmujemy się eksportacją ciał z domów, szpitali i hospicjów oraz innych miejsc (posiadamy własną chłodnię). Pod patronem Francuskiego Instytutu Tanatopraksji przeszliśmy szkolenia z Tanatologii ogólnej, Tanatokosmetyki oraz toalety pośmiertnej, zdobywając przy tym więcej doświadczenia w przygotowaniu ciał do pochówku i kremacji.

Celem naszej firmy jest pomóc Państwu i ułatwić oddanie szacunku bliskiej osobie. Dokładamy wszelkich starań by organizowana uroczystość była szczególna i godna.

Usługi organizowane przez Z.P. ATMAN pozwolą sprostać wszystkim oczekiwaniom-dlatego też uruchomiliśmy mobilne biuro. -We wskazanym przez państwa miejscu, załatwimy wszelkie formalności związane z ceremonią pogrzebową.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h, pod numerem telefonu 606 299 275 oraz w naszych biurach w godz. 8:30-16:30

Dom pogrzebowy ATMAN świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe Warszawa, które obejmują stolicę oraz inne pobliskie lokalizacje. Do usług świadczonych przez zakład pogrzebowy Warszawa należy nie tylko organizacja ceremonii pochówku, ale również pomoc z dopełnieniem formalności, włącznie z formalnościami zagranicznymi. ATMAN oferuje kompleksową organizację pogrzebów różnych wyznań i religii – zapewnia profesjonalną pomoc przy ceremoniach rzymsko-katolickich, świeckich oraz innych. Dom pogrzebowy Warszawa posiada także własną chłodnię oraz oferuje możliwość transportu ciał z domów, szpitali lub hospicjów. Ponadto ATMAN pomaga również przy organizacji pogrzebu urnowego, czyli kremacji, zarówno pod względem praktycznym, jak i formalnym. Wykwalifikowany personel domu pogrzebowego Warszawa został profesjonalnie przeszkolony w zakresie tanatologii ogólnej i tanatokosmetyki oraz posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w przygotowywaniu ciał do kremacji i pochówku. Celem firmy ATMAN jest to, aby ceremonia pochówku bliskich odbyła się w sposób szczególny i godny.

Phone: 606 299 275
Fax: 22 425 37 02
02-791 Warszawa
ul. Stryjeńskich 21